HOV. VEMENO S KACHNOU A ČER. ŘEPOU 1KG

69,00 Kč

Hovězí vemeno je díky vysokému obsahu tuku cenným zdrojem energie. Má vyšší poměr vápníku, proto je velmi vhodné pro laktující feny, malá štěňata a mladé psy v růstu. Kachní maso je velmi dobře stavitelné a pro vyšší obsah tuku je výborným zdrojem energie. Kosti jsou jemně mleté a proto jsou velmi dobře stravitelné.

Množství
  Skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

hovězí vemeno s kachnou a červenou řepou složení: hovězí vemeno kachní maso kachní kosti červená řepa popis: Hovězí vemeno je díky vysokému obsahu tuku cenným zdrojem energie. Má vyšší poměr vápníku, proto je velmi vhodné pro laktující feny, malá štěňata a mladé psy v růstu. Kachní maso je velmi dobře stavitelné a pro vyšší obsah tuku je výborným zdrojem energie. Kosti jsou jemně mleté a proto jsou velmi dobře stravitelné. Směs je kompletní, v optimálním poměru. Není nutné přidávat zeleninové či ovocné přílohy a kosti. použití: Vhodné pro psy v běžné a větší zátěži, psy trvale žijící venku (zvláště v zimním období) a pro březí a laktující feny. Štěňatům lze podávat od 7. týdne věku. Při přechodu na BARF dietu doporučujeme zařadit až během 3.-4. týdne přechodu.

Detaily produktu

H13

Rychlé porovnání

Produkt
HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS 1000G HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS S KACHNOU 1KG JÁTROVÉ SUŠENKY - POLOTOVAR 1KG HOVĚZÍ CHRUPAVKA - LOPATKA 2KS/ BAL
Dostupnost
cena za balení
Cena
65,00 Kč
65,00 Kč
69,00 Kč
70,00 Kč
Popis

SLOŽENÍ:

Hovězí ořez

hovězí dršťky

hovězí plíce

hovězí vemeno

hovězí játra

SLOŽENÍ:

Hovězí ořez

hovězí dršťky

hovězí plíce

hovězí vemeno

hovězí játra

kachna bez drobů

Polotovar určený k pečení. Nechte rozmrazit, rozprostřete na pečící papír ve vrstvě asi 0,5cm a pečte v troubě předehřáté na 200°C asi 15-20 minut. Po vychladnutí sušenky nakrájejte nebo nalámejte a uchovejte v chladu.

Doplňkové krmivo. Vhodné na okus – procvičení žvýkacích svalů, mechanické očištění zubů od zubního kamene, zabavení psa.

Žádné funkce k porovnání