KRÁLIČÍ KOSTKY - Sušené maso

99,00 Kč

  ! Vynikající masový pamlsek vhodný i pro odměňování při výcviku !

! Sušené maso vhodné i pro psy s potravní alergií !

Množství
  Skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

  • Složení:  Mleté králičí maso, tvarované do drobných kostek.

Obsah přirozených živin:   Bílkoviny (NL) - 55 %, Tuk - 15 %, Vláknina - 2,9 %, Popel - 12,5 %, Vlhkost - 7,5 %,

  • Charakteristika:  Syrové, pomleté králičí maso, usušené horkým vzduchem a tvarované do malých "kostek" o velikosti cca 1 cm. Neobsahuje žádné další druhy masa nebo rostlinná plniva. Bez konzervantů, barev, ochucovadel a aromat. Králičí maso je vhodné i pro psy s alergií na bílkoviny některých druhů masových výrobků. 
  • Možnosti použití: Masové kostky používejte nejlépe jako pamlsek během dne nebo jako odměnu při výcviku psa. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do nějakého časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa. Nejde sice o klasické krmivo, ale protože jde o čistě přírodní sušené maso, lze jej v případě potřeby použít i jako menší svačinku k lehkému zasycení psa v průběhu dne. V takovém případě, je-li to možné, je dobré sušené masové kostky namočit vodou či vývarem. 

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jde přírodní surovinu, která ani při větším, jednorázovém příjmu, organizmus psa nijak nepoškodí. Protože jde o sušený výrobek, dbejte, aby pes měl stálý přístup k vodě.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v dobře uzavřených obalech, v suchu a temnu, bez slunečního svitu. Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 6 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 22 °C. Mějte masové kostky vždy dobře uzavřené, mají velmi intenzivní přirozenou vůni.

Detaily produktu

D19

Rychlé porovnání

Produkt
DOPLŇKOVÉ KRMIVO PRO BARF – EXTRUDOVANÉ S KELPOU ROBORAN PRO PSY JEHNĚČÍ KOSTKY - Sušené maso
Dostupnost
Cena
89,00 Kč
99,00 Kč
99,00 Kč
Popis

  ! Vynikající masový pamlsek vhodný i pro odměňování při výcviku !

! Sušené maso vhodné i pro psy s potravní alergií !

Žádné funkce k porovnání