HOVĚZÍ CHRUPAVKA - LOPATKA 2KS/ BAL

70,00 Kč

Doplňkové krmivo. Vhodné na okus – procvičení žvýkacích svalů, mechanické očištění zubů od zubního kamene, zabavení psa.

Množství
  Není skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

hovězí chrupavka - lopatka

složení:

hovězí lopatka - chrupavka

popis:

Doplňkové krmivo. Vhodné na okus – procvičení žvýkacích svalů, mechanické očištění zubů od zubního kamene, zabavení psa.

Chrupavky v krmné dávce počítáme jako maso. Nenahrazují kosti.

použití:

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů. Štěňatům lze podávat od 5. týdne věku. Při přechodu na BARF dietu doporučujeme zařadit během 3. týdne.

Detaily produktu

H32

Rychlé porovnání

Produkt
HOVĚZÍ PLÍCE S HOVĚZÍMI DRŠŤKAMI A MRKVÍ 1KG HOV. VEMENO S VLÁKNINOU 1KG HHD S MRKVÍ 1000g HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS 1000G
Dostupnost
Cena
65,00 Kč
65,00 Kč
65,00 Kč
65,00 Kč
Popis

Z výživového hlediska nejsou příliš hodnotné a proto mohou být součástí dietních (redukčních) jídelníčků. Obsahují velké množství dobře využitelného vápníku, proto jsou zvláště vhodné pro březí a laktující feny, štěňata a mladé psy v růstu.

Hovězí vemeno je díky vysokému obsahu tuku cenným zdrojem energie. Má vyšší poměr vápníku, proto je velmi vhodné pro laktující feny, malá štěňata a mladé psy v růstu. 

Konopná vláknina napomáhá lepšímu trávení.

Hovězí maso je z výživového hlediska velmi hodnotné. Obsahuje více bílkovin a méně tuku, velké množství železa a vitamíny sk. B. Je zdrojem esenciálních aminokyselin. Hovězí vnitřnosti obsahují velké množství vitamínů (A, B a D) a minerálů. Do jídelníčku můžete zařadit velmi často.

Žádné funkce k porovnání