HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN 200G

139,00 Kč

Množství
  Skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN 200G

Kompletní specifikace

Hydrolyzovaný vepřový kolagen je zdrojem proteinů předštěpených enzymovou hydrolýzou. Jedná se o vysoce koncentrovaný zdroj živočišných proteinů. Obsahuje aminokyseliny, které jsou důležité pro novotvorbu a regeneraci pojivových tkání. Typické pro tento zdroj proteinů je dobrá využitelnost a jedinečné zastoupení esenciálních i neesenciálních aminokyselin, vysoká koncentrace proteinů, velmi nízký obsah sacharidů a tuků.

Jedná se o hydrolyzovaný kolagen s velmi krátkými molekulovými řetězci, čímž je zabezpečena jeho co nejvyšší využitelnost v lidském organismu. 100 %-ně přírodní produkt vepřového původu.

Složení:

Enzymaticky hydrolyzovaný vepřový kolagen.

Nutriční hodnoty: Výživové hodnoty ve 100 g sušiny prášku: Energetická hodnota 1700 kJ, 400 kcal, bílkoviny 100 g (Nx6,38), sacharidy 0 g, tuky 0 g. Vlhkost do 5%.Uchovejte v suchu.

Dávkování:

Hydrolyzát kolagenu se jako pomoc pro výživu kloubů doporučuje v celkové denní dávce 1 – 1,5 g na 10 kg tělesné hmotnosti při počínající již bolestivé artróze, denní dávka 0,3 – 0,5 g se používá jako udržovací, pokud dojde ke zlepšení stavu bez bolesti.

Detaily produktu

D1

Rychlé porovnání

Produkt
HNĚDÁ MOŘSKÁ ŘASA KELPA 200G INSTANTNÍ TĚSTOVINY 3KG
Dostupnost
Cena
139,00 Kč
149,00 Kč
Popis
Žádné funkce k porovnání