HOV. DRŠŤKY S KACHNOU – KOMPLET 1KG

75,00 Kč

Hovězí neprané dršťky obsahují optimální poměr fosforu a vápníku a málo tuku. Částečně natrávené rostlinné zbytky, jsou pro psa velmi dobře stravitelné. Příznivě působí na zažívání a tak mohou být součástí i dietních jídelníčků. U psů jsou velmi oblíbené.

Množství
  Skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

Směs je kompletní, v optimálním poměru. Není nutné přidávat zeleninové či ovocné přílohy a kosti.

použití:

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů. Velmi vhodné pro psy s citlivějším zažíváním a pro psy, kteří odmítají jiné vnitřnosti a zeleninové přílohy. Můžete podávat až 3x týdně. Štěňatům lze podávat od 5. týdne věku. Při přechodu na BARF dietu lze většině psů podávat již během druhého týdne.

Detaily produktu

H5

Rychlé porovnání

Produkt
HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS 1000G HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS S KACHNOU 1KG HOV. VEMENO S KACHNOU A ČER. ŘEPOU 1KG JÁTROVÉ SUŠENKY - POLOTOVAR 1KG
Dostupnost
Cena
65,00 Kč
65,00 Kč
69,00 Kč
69,00 Kč
Popis

SLOŽENÍ:

Hovězí ořez

hovězí dršťky

hovězí plíce

hovězí vemeno

hovězí játra

SLOŽENÍ:

Hovězí ořez

hovězí dršťky

hovězí plíce

hovězí vemeno

hovězí játra

kachna bez drobů

Hovězí vemeno je díky vysokému obsahu tuku cenným zdrojem energie. Má vyšší poměr vápníku, proto je velmi vhodné pro laktující feny, malá štěňata a mladé psy v růstu. Kachní maso je velmi dobře stavitelné a pro vyšší obsah tuku je výborným zdrojem energie. Kosti jsou jemně mleté a proto jsou velmi dobře stravitelné.

Polotovar určený k pečení. Nechte rozmrazit, rozprostřete na pečící papír ve vrstvě asi 0,5cm a pečte v troubě předehřáté na 200°C asi 15-20 minut. Po vychladnutí sušenky nakrájejte nebo nalámejte a uchovejte v chladu.

Žádné funkce k porovnání