ZVĚŘINOVÝ KOMPLET

149,00 Kč

Maso zvěřiny je z výživového hlediska velmi hodnotné. Obsahuje optimální množství bílkovin a méně tuku. Má vyšší obsah minerálních látek a vitamínů skupiny B než maso domácích zvířat.

Množství
  Není skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

Zvěřinový komplet

složení:

svalovina vysoké zvěře (srna, jelen, daněk)

kachní svalovina

kachní kosti

mrkev

konopná vláknina

popis:

Maso zvěřiny je z výživového hlediska velmi hodnotné. Obsahuje optimální množství bílkovin a méně tuku. Má vyšší obsah minerálních látek a vitamínů skupiny B než maso domácích zvířat. Je velmi dobře stavitelné a není častým alergenem. Zvěřinu lze využívat v různých dietních jídelníčcích, zejména při rekonvalescenci.

Kachní maso je velmi dobře stavitelné a pro vyšší obsah tuku je výborným zdrojem energie. Kosti jsou jemně mleté a proto jsou velmi dobře stravitelné.

 

Veškerá zvěřina je kontrolovaná na přítomnost parazitů! Neobsahuje maso, krev ani jiné části z divokých prasat!

Zvěřinový komplet obsahuje přílohu ve formě mrkve a konopné vlákniny v optimálním poměru, proto žádná další příloha není potřeba. Konopná vláknina působí příznivě na střeva a pomáhá s podporou jejich správné funkce.

Směs je kompletní, v optimálním poměru. Není nutné přidávat zeleninové či ovocné přílohy a kosti

použití:

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů. Velmi vhodné při rekonvalescenci a tréninku. Štěňatům lze podávat od 5. týdne věku. Při přechodu na BARF dietu lze většině psů podávat již během druhého týdne.

Detaily produktu

Z4