HOVĚZÍ PLÍCE S MRKVÍ A KONOPNOU VLÁKNINOU

55,00 Kč

Z výživového hlediska nejsou příliš hodnotné a proto mohou být součástí dietních (redukčních) jídelníčků. Obsahují velké množství dobře využitelného vápníku, proto jsou zvláště vhodné pro březí a laktující feny, štěňata a mladé psy v růstu.

Množství
  Není skladem

  Doručení produktu

Zvolte prosím rozvozovou trasu při výběru doručení.

Směs neobsahují kosti. Doporučujeme k denní krmné dávce přidat vhodnou přílohu a masité kosti – kuřecí krky, kuřecí hřbety, kachní krky, kachní křídla, kachní hlavy apod.použití:

Vhodné pro všechny věkové kategorie psů, zejména pro březí a laktující feny, štěňata a mladé psy v růstu. Vhodné při dietách redukujících hmotnost. Štěňatům lze podávat od 6. týdne věku. Při přechodu na BARF dietu doporučujeme zařadit až během 3.-4. týdne přechodu. 

Detaily produktu

Rychlé porovnání

Produkt
HOVĚZÍ KOSTI na váhu HOV. HRUBOMLETÉ S DROBY 1kg HOVĚZÍ MASOVÁ SMĚS 1000G HOV. VEMENO S KACHNOU A ČER. ŘEPOU
Dostupnost
váhový artikl, cena bude účtována podle skutečné váhy
Cena
45,00 Kč
49,00 Kč
57,00 Kč
59,00 Kč
Popis

Doplňkové krmivo. Vhodné na okus – procvičení žvýkacích svalů, mechanické očištění zubů od zubního kamene, zabavení psa.

Hovězí maso je z výživového vvelmi hodnotné. Obsahuje více bílkovin a méně tuku, velké množství železa a vitamíny sk. B. Je zdrojem esenciálních aminokyselin. Hovězí vnitřnosti obsahují velké množství vitamínů (A, B a D) a minerálů. Do jídelníčku můžete zařadit velmi často.

Hovězí vemeno je díky vysokému obsahu tuku cenným zdrojem energie. Má vyšší poměr vápníku, proto je velmi vhodné pro laktující feny, malá štěňata a mladé psy v růstu. Kachní maso je velmi dobře stavitelné a pro vyšší obsah tuku je výborným zdrojem energie. Kosti jsou jemně mleté a proto jsou velmi dobře stravitelné.

Žádné funkce k porovnání